Page path:


Globalne opinie pracowników

Jesteśmy KAEFER

Różnorodność naszych oddziałów, branż, w których świadczymy usługi i projektów, a także talentów naszych pracowników na całym świecie, sprawiają, że KAEFER jest ekscytującym miejscem do pracy i rozwoju. Nasi ludzie są naszym największym kapitałem. Są oni również naszymi największymi orędownikami.

Damian Cup & Krzysztof Sarad, Polska

Sprawdzamy swoje umiejętności startując w mistrzostwach.

Damiana i Krzysztofa można by nazwać zwycięskim tandemem - obaj młodzi mężczyźni rywalizowali w Mistrzostwach Monterów Izolacji Przemysłowych w 2016 roku i wygrali. Zarówno na poziomie krajowym jak i europejskim. Udało im się jak najlepiej wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności wynikające z doświadczenia i z możliwości rozwoju stworzonych przez KAEFER.  

Damian & Krzysztof, Poland
Damian i Krzysztof, monterzy izolacji przemysłowych w KAEFER S.A. w Polsce.

Liliane Pereira Matos, Brazylia

Liliane, Brazil
Liliane, Inspektor ds. Komunikacji i Marketingu w RIP Servios Industriais w Brazylii.
KAEFER jest organizacją etyczną i ztradycjami, ale jednocześnie postępową i myślącą przyszłościowo.

Dla Liliane, to pasja jest siłą napędową sukcesu. Dlatego właśnie dołączyła do KAEFER. I, co najważniejsze - dlatego została. Częściowo wynika to również z międzynarodowego charakteru pracy oraz możliwości rozwoju poprzez poznawanie innych kultur i realiów pracy.

Kasimir Kovasin, Finlandia

Każdy projekt jest jedyny w swoim rodzaju. I każdy z nich ma swoje własne wyzwania.


Większość ludzi sądzi, że Włochy to takie miłe miejsce wczesną wiosną. Kasimir też tak myślał. Ale kiedy pracował tam na projekcie stoczniowym, musiał walczyć z burzami, wiatrem i śniegiem, koordynując pracę ponad 100 osób. Dał radę - ku zadowoleniu klientów.

Kasimir, Finland
Kasimir, kierownik projektu w KAEFER w Finlandii

Marymol Yujin, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Marymol, United Arab Emirates
Marymol, kierownik zespołu ds. rozwoju oprogramowania w KAEFER w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Wspaniale jest móc bezwarunkowo polegać na oddanym i kreatywnym zespole.

Jedną z rzeczy rzeczy, która wyróżnia KAEFER zdaniem Marymol, jest to, jak firma identyfikuje i promuje utalentowanych ludzi. Dlatego też Marymol była w stanie tak efektywnie wdrożyć planowanie zasobów przedsiębiorstwa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - to był wysiłek zespołowy, a umiejętności każdego członka zespołu zostały wykorzystane w najlepszy możliwy sposób.

Rogerio Beluci, Brazylia

Praca w KAEFER to mój sposób na życie.


Rogerio kocha to co robi. Zajmuje się Systemem Zintegrowanego Zarządzania. Od ponad 17 lat docenia dynamikę, sprawność, elastyczność KAEFERA oraz jego zaangażowanie w pracę zespołową - w całej grupie, globalnie. Te wszystkie cechy charakteryzują również samego Rogerio. Dlatego czuje się w KAEFER tak dobrze.

Rogerio, Brazil
Rogerio, Kierownik ds. BHPiOŚ w RIP Serviços Industriais w Brazylii.

Francisca Gorgodian, Niemcy

Francisca, Germany
Francisca, Dyrektor ds. Społecznej Odpowiedzialności i Komunikacji w Centrali KAEFER.
Możliwości są tutaj. Musisz tylko otworzyć oczy i po nie sięgnąć.


Francisca pracuje w KAEFER od ponad 15 lat. W tym czasie pracowała w Argentynie, Australii, Meksyku, a teraz w Niemczech. To właśnie możliwość pracy na różnych stanowiskach oraz w różnych krajach sprawiła, że praca ta jest dla niej tak fascynująca. I z niecierpliwością oczekuje kolejnych wyzwań.

Marco Haase, Niemcy

Kiedy skończyłem praktykę, dostałem atlas drogowy. Nie miałem pojęcia dlaczego. Teraz już wiem. Cztery dni później wysłano mnie do pracy w terenie. 

Marco, kibic Werder Bremen, pracuje na terenie całych Niemiec. Jako kierownik projektu wie, że projekty nawet najbardziej krytyczne pod względem czasu i jakości, są realizowane zgodnie z życzeniem klientów KAEFER. Marco nadal uwielbia być w drodze z atlasem w ręce.
 
Marco, Germany
Marco, kierownik projektu w KAEFER Construction w Niemczech.

Silvia Sempere Sancho, Belgia

Silvia, Belgium
Silvia, inżynier rusztowań w KAEFER w Belgii.
Stawianie czoła nowym wyzwaniom i spoglądanie na nie z róźnych perspektyw, pozwoliły mi rozwinąć się zawodowo.
 
Niełatwo być kobietą w sektorze budowlanym zdominowanym przez mężczyzn. Ale Silvia sprawiła swoim profesjonalizmem i poczuciem odpowiedzialności, że nikt nie wątpi w jej kompetencje. Kultura "wspólnoty" w KAEFER pomogła Silvii w wydobyciu jej pełnego potencjału i w rozwoju jako jednostki i pracownika.
 

Napisz własną historię z KAEFER i aplikuj tutaj.